Aktualności

1.ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO
W sobotę – 9 września 2017 r.rozpoczynamy regularne zajęcia w polskiej szkole od godz.10:00 AM do 2:00 PM.
Od godz.10:00 – 11:00 rano odbędą się zapisy do szkoły. Każdy rodzic zobowiązany jest do wypełnienia karty rejestracyjnej i zapłacenia opłaty rejestracyjnej w wysokości $20 za każdego ucznia.
Przy zapisach będziemy pobierać depozyt – $20 od rodziny za dyżur w szkole. Rodzice, którzy raz w roku przyjdą na dyżur dostaną zwrot depozytu, w przeciwnym razie pieniądze przeznaczymy na zapłacenie osobie, która będzie mogła przyjść na dyżur. Pani Agnieszka Beckford jest koordynatorem dyżurów. Bardzo proszę o zapisywanie się na dyżur. Z góry dziękuję.
Podaję adres strony internetowej naszej szkoły: www.polskaszkolayonkers.com i zachęcam do jej odwiedzania. Nauczuciele wzorem lat ubiegłych będą zamieszczać pracę domową. Znajduje się tam również kalendarz imprez szkolnych.
9 września to pierwszy dzień Flea Marketu w naszym kościele w związku z tym proszę o zaparkowanie samochódów na górnym parkingu przy kościele lub na ulicy ponieważ dolny parking będzie zamknięty.

2. OPŁATY ZA SZKOŁĘ
1 dziecko – $ 600
2 dzieci – $ 900
3 dzieci – $1,000
Opłatę za szkołę można uiścić w dwóch ratach: do końca września za I semestr i do końca grudnia za II semestr.
Bardzo prosimy, żeby opłaty były uiszczane w w/w terminach. Rodzice, którzy chcieliby zapłacić w innym terminie prosimy o kontakt z dyrektorem szkoły.
Przy zapisach będziemy przyjmować także opłaty za szkołę.

3. MSZA ŚWIĘTA z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego odbędzie się w niedzielę – 1 paździrnika 2017 r.o godz.10:00 rano. Prosimy o zajmowanie miejsc po lewej i prawej stronie ołtarza. Prosimy o liczny udział w Eucharystii.

4. FLEA MARKET odbędzie się 9 i 10  oraz 16 i 17 września 2017 r.w godzinach od 10:00 AM. do 4:00 PM.
Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców na Flea Market, gdzie można znależć ciekawe rzeczy i kupić polskie jedzenie. Atrakcją będzie loteria. Główna nagroda to $1,000. Cały dochód będzie przeznaczony na wsparcie kondycji finansowej naszej parafii.

Z wyrazami szacunku,

Alina Gauza – dyrektor szkoły